Biżuteria i ozdoby z bursztynu - rękodzieło artystyczne

Nasze zainteresowanie rękodziełami artystycznymi z bursztynu płynie z fascynacji tym pięknym, naturalnym kruszcem. Jest to materiał powszechnie znany i ceniony, dlatego często określa się go często jako złoto Bałtyku.

Biżuteria z bursztynem

Dodatki tego typu sprawdzają się zarówno noszone na co dzień, jak i na specjalne okazje. Szeroki wybór biżuterii, dostępnej w naszym butiku, mającym siedzibę w Gdańsku, z pewnością sprawi, ze każdy znajdzie dodatki, które wpasują się jego indywidualny gust oraz styl ubierania. Dostępne są broszki, naszyjniki, kolczyki, pierścionki czy bransolety. Ogromne zróżnicowanie wzorów sprawia, że z łatwością można znaleźć modele pasujące do osób preferujących różnorodne style.

Ozdoby z bursztynu

Stanowią dodatek, który potrafi odmienić praktycznie każde wnętrze. Mogą być stosowane w aranżacjach tworzonych w różnorodnych stylach, zarówno tych tradycyjnych, jak i nowoczesnych. Rękodzieła artystyczne z tego naturalnego materiału stanowią klasykę, która nigdy nie wychodzi z mody i stają się ozdobą przykuwającą wzrok wszystkich gości.

Sklep Basi to mój ulubiony, stały punkt przy ulicy Mariackiej. Jest kilka ku temu powodów. Po pierwsze rozmowa, która zawsze przybiera miły i niespodziewany obrót. Po drugie oglądanie rozmaitych precjozów, w tym także bursztynowych, jakich próżno szukać wśród licznych witryn tej ulicy. Po trzecie wreszcie – niezwykłe, bo nie seryjne wyroby z lnu. W obu przypadkach – bursztynu i tkaniny – jakby spełniała się ekologiczna pasja właścicielki: nic sztucznego w naszym otoczeniu nie cieszy jej gustów. Czasami do sklepu zajrzy kot Barbary. Jak jest niezwykły wiedzą ci, których zaszczycił swoim spojrzeniem. Chociaż rasowy ma zgoła pospolite imię – Ignaś. Zdjęcie z nim przynosi każdemu szczęście. Warto spróbować.

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do składania zamówień
przez podany adres email lub telefon.

 

ZAMÓWIENIA I KONTAKT
tel. +48 501 069 988
shop@angel-boutique.pl