Suknie lniane i biżuteria z bursztynu

Salonik Pod Skrzydlatym Aniołem mieści się w Gdańsku i oferuje przedmioty wyjątkowe – piękne i stworzone z naturalnych materiałów. Dostępne są rękodzieła artystyczne z bursztynu i lnu. W naszym asortymencie posiadamy np. suknie, kapelusze, biżuterię czy ozdoby.

Odzież z lnu

Osoby, które dbają o środowisko, jednocześnie szukając praktycznych materiałów, z pewnością docenią lniane ubrania. Jest to biodegradowalny materiał charakteryzujący się wysoką wytrzymałością i odpornością na zniszczenie czy zużycie. W ofercie posiadamy suknie i kapelusze, charakteryzujące się oryginalnym, nowoczesnym designem.

Biżuteria

Żadna stylizacja nie jest kompletna, jeśli nie ma odpowiednio dobranych dodatków. Chcąc wprowadzić trochę nieśmiertelnej klasyki do swojego stroju, warto wybrać biżuterię z bursztynem. W naszym asortymencie dostępne są np. kolczyki, pierścionki, naszyjniki czy broszki, które z pewnością podkreślą wybraną kreację.

Ozdoby

Podobnie jak biżuteria, ozdoby z bursztynu zachwycają od wielu lat. W ofercie posiadamy szeroki wybór rękodzieł artystycznych, które z pewnością uświetnią aranżację niejednego wnętrza. Ich unikalna stylistyka z pewnością będzie zwracać na siebie uwagę.

Oferujemy zarówno ozdoby całoroczne, jak i świąteczne np. figury do Bożonarodzeniowej szopki.

The Angel Boutique | ul. Mariacka 25/26 | 80-833 Gdańsk | woj. pomorskie | tel: 501069988 | e-mail: shop@angel-boutique.pl