Drogie Klientki / Klienci!

Kolekcje bursztynu i lnu, które Państwo oglądacie na stronie, są wizytówką mojej firmy i tego, czym się zajmuję od 30 lat. Co roku tworzę nowe kolekcje, przy użyciu najlepszej jakości tkanin lnianych oraz bursztynu. Wszystko jest wykonywane ręcznie z ogromną dbałością o każdy szczegół, są to produkty artystyczne, często występują tylko w jednym egzemplarzu. Wybrane, bursztynowe rękodzieła były wystawiane na wystawach w Muzeum Bursztynu w Gdańsku oraz w Muzeum Archeologicznym na Słowenii. Ponadto moja firma jest członkiem Międzynarodowego Stowarzyszenia Bursztynników.
Wyszywane ręcznie wzory i fasony są mojego autorstwa. Len sprzedaję w kolekcjach wiosenno-letnich i jesienno-zimowych. Zarówno wzór dla wymarzonej przez Panie sukienki, fason i kolor możecie Panie zamawiać przez cały rok. Zachęcam do składania zamówień bezpośrednio przez e-mail lub telefonicznie.
W zakładce miara jest podane wyjaśnienie i pomoc jak można się łatwo i dobrze zmierzyć, co bardzo ułatwia i upraszcza składanie lnianych zamówień w stu procentach dopasowanych do Państwa potrzeb.
Drewniane anioły, misie broszki, ceramikę ktore tworzą dla potrzeb Państwa i galerii zaprzyjaźnieni artyści, możecie Państwo równiez kupować całorocznie, zdjęcia wysyłam mailowo. 

Zachęcam wszystkich zainteresowanych do składania zamówień przez podany adres email lub telefon.

Dziękuję i zapraszam!
Barbara Dobrowolska

ANGEL BOUTIQUE
ul. Św. Ducha 123/125/1A,
80-834 Gdańsk.

KONTAKT I ZAMÓWIENIA
tel. +48 501 069 988
tel. +48 697 324 493
shop@angel-boutique.pl